jsem v SONB-HLASUJ Foto měsíce-HLASUJ

Červenec 2008

Avril-Love revolution

31. července 2008 v 22:49 | Avrill |  Videoklipy a videa-Avril
Reklama na Love Revolution.......supeeeer!!
+ video z natáčení!!!! Abbey Dawn Avril Lavigne On Set Love Revolution 2008

Avril rozhovor z Bravem

30. července 2008 v 21:50 | Avrill |  Avril rozhovory a pod.
BRAVO: Pořád vystupuješ tak neústupně. Je to způsob tvé sebeobrany?
AVRIL: Jsem silná osobnost. Jinak to totiž nejde - stále se musim vypořádávat s hormadou špíny a pořád očišťovat moje jméno. Musím bojovat za sebe a za svou věc - jinak to za mě nikdo neudělá! Jsem hodně silná, ale není vůbec pravda, že jsem drsňačka. Jen si prostě nenechám všechno líbit.
BRAVO: Ničí tě, když slyšíš nebo čteš různé pomluvy a špíny o své osobě?
AVRIL: Občas jsem hodně smutná. Spousta věcí mě opravdu zraňuje. Hlavně když se na veřejnosti šíří věci, které prostě nejsou pravda. Jako například obvinění, že jsem ukradla songy. Pomlouvají mě a zpochybňují moje umění. To je prostě neskutečná drzost! Jsem jedna z nejúspěšnějších zpěvaček, prodala jsem 30 milionů desek. Proto jsem vždycky měla nepřátele. Čím lepší budu, tím horší to pro mě bude. Snažím se soustředit na pozitivní věci - ale není to lehký. Naopak - pořádně frustrující. Abych to řekla jasně: Vy, co se mi snažíte ubližovat, mě neznáte! A sakra, nebyli jste přitom když jsem ten song psala! Prostě nevíte nic, co se dělo, takže držte hubu!
BRAVO: Nebojíš se, že by ti to mohlo zničit kariéru?
AVRIL: Ne! Protože vím, že mojí fanoušci při mě stojí a vědí, že mám talent a že všechny svoje songy píšu sama.Neposlouchaj, co o mě ostatní říkaj! Věřím jim a vím, že mě budou pořád podporovat. A proto je miluju!
BRAVO: Jaký byl vlastně důvod té delší přestávky před tvým posledním albem?
AVRIL: Netrpěla jsem žádným vyhořením nebo depresemi, jak se spousta lidí domnívala. Prostě jsem se na rok a půl stáhla do ústraní, abych se vdala, napsala nové songy a porozhlédla se po filmovým světě, abych prostě normálně žila! Pracuju nepřetržitě od svých 16ti let a doteď jsem si žádnou delší přestávku nedopřála.
BRAVO: Co je pravdy na tvých hereckých plánech?
AVRIL: To by bylo legrační, co? Kino mě přitahuje. Nejraději bych si zahrála nějakou špatnou holku. Mým oblíbeným filmem je "Narušení" s Angelinou Jolie. Taková role by byla perfektní. Přitahuje mě temná stránka...
BRAVO: Jak to myslíš?
AVRIL: Sama sebe považuju za hodně temnýho člověka. Jsem hrozně moc emocionální. Proto věřím, že bych takovýhle role zvládla nejlíp. Možná si taky zahraju v nějaký komedii, ale to až později.
BRAVO: Co bys chtěla během příštích let dokázat?
AVRIL: Ještě chci udělat pár CD. Moc nepočítám s tím, že bych točila filmy - a taky bych hlavně chtěla uvést svou vlastní módní značku! Jsem hodně tvůrčí, mám milion nápadů, miluju módu. Prostě si chci užívat života a předsevzala jsem si, že nepřipustím, aby mě všechen ten nátlak a špína šoubyznysu odrovnaly. Co chci zvládnout se taky podaří - o tom jsem přesvědčená!

Avril a Praha:-)

29. července 2008 v 16:01 | Avrill |  Zajímavosti!!
Avril nedávno řekla, že i když neměla moc času projít si Prahu, tak se jí Česká republika vcelku líbila a byla nadšená z českých fanoušků. Doufá, že se sem v průběhu její kariéry ještě vrátí.

The best damn thing tour bus:-)

fotky Avril z koncertu v Praze

24. července 2008 v 18:35 | Avrill |  Fotky z koncertů a akcí.
Tak tady jsou ty slibované fotky Avril z konzertu v Praze:-) Doufam že už to nemusim psat jak užasný to byl konzert!!!!!!!!!!!!
DOUFAM ŽE AVRIL ZASE NĚKDY PŘIJEDE A ŽE TO NEBODE DLOUHO TRVAT!!!!!

Avril v Londýně (2004 a 2006)

22. července 2008 v 17:47 | Avrill |  Videoklipy a videa-Avril
Tohle je fakt super:-D!...... 2004
2006

Tři osudové okamžiky: Avril Lavigne

20. července 2008 v 22:07 | Avrill |  Videoklipy a videa-Avril


Avril v Praze (The best Damn thing tour)

16. července 2008 v 22:34 | Avrill |  Videoklipy a videa-Avril
Byla jsem tam a musim řict že to bylo faakt supeeer!!!!! Avrilka byla upa užasná!!!!!! A všem nam tam ukazala že je neeeej a že na to mááá!!!Byl to pro nas všechny co tam byly velký zažitek na celí život:-)Moc doufam že Avril zase přejede!!!!!
Tak a tady sou videa.....no já wim nejsou v moc dobrý kvalitě ale dá se to:-)
Začátek a Girfriend...........Začátek byl faakt mazec!!!!
Runaway......Avril to rozjela na bicí:-D fakt supeer
He wasnt......
atmosfera prostě beest!!
My Happy Ending.......
When you're gone.....krásnýýýý!:-)
Innocence......taky moooc pěkný:-)
Complicated.....moje nejoblibenějši pisnička....Avril na začatku řika že ji složila když jí bylo 17let
Im with you.....Avril je prostě užasna:-)
The best damn thing......super!!!!
Don't Tell Me.......mno jen kousek:-)
Sk8er Boy......taky jen kousek:-(
I can better.....
kousek Hot....
kousek I don't have to try
No tak to je vše.....bylo tam víc pisniček ale ty bohužel nemam:-( Ale fotky sem ještě dám:-)
I LOVE AVRIIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozhovor s Mandrage

10. července 2008 v 15:39 | Avrill
NA ZAČÁTEK NĚCO Z HISTORIE
1. Co to vlastně znamená MANDRAGE a jak jste na to přišli?
Mandrage je záhadné slovo z ruského satirického seriálu Gorodog a v době kdy jsme měli náš první koncert, tak jsme ještě nevěděli jak by se naše kapelka měla jmenovat, tak jsme řekli chlapíkovi který celou akci uváděl ať nás představí jak chce a on řekl "tak a teď vám zahraje plzeňská kapela. . . . .ehmmm. . . . MANDRAGE :)
2. Jak vzpomínáte na VELVET ECSTASY? Vrátili byste se do té doby?
Předpokládám, že jsi to vyhrabala v naší obsáhlé biografii, kterou máme na webu. Velvet Ecstasy je bývalá Bolanovo kapela a určitě to byla vyvedená část života, ale vzhledem k vývoji a životním událostem jsme všichni rádi, že teď hrajeme společně v Mandrage.
3. Co byl nejsvětlejší a nejtemnější bod v historii kapely?
Nejsvětlejší a určitě nejzásadnější bod byl, že jsme dostali lano od vydavatelství Universal Music a ten nejtemnější zatím ještě nepřišel, tak se necháme překvapit co nám život nadělí.
4. Nelitujete někdy spojení VELVET ECSTASY a PORNOCOWBOYS s MANDRAGE?
Litovat něčeho, co položilo základní kameny k naší kapele by bylo trochu nelogické.
5. Jako předskokani jste vystupovali s Vypsanou fiXou a Ready Kirken - jak se Vám s nimi spolupracovalo?
To už bylo dávno a těžko mluvit o nějaké spolupráci. Prostě přijedeš na koncert, zahraješ a jedeš zase domů. Občas si řekneš s nějakou kapelou i ahoj a tak je to stále dokola. S někým se seznámíš a sednete si, s někým je to těžší a některý kapely už nikdy nechceš potkat, ale naštěstí jsme takových zas tak moc nepotkali.
ZAOSTŘENO NA BENJAMÍNKY
6. Víťo s Matesem, jaké to je být v kapele od svých 12 let? Jen tak si začít hrát a pak se stát populárními?
Jsme v kapele od necelých 11-ti let. Tehdy všichni naši vrstevníci dělali nějaký sporty, chodili do různých kroužků, a to nás nebavilo. Sport jsme nikdy neměli moc rádi a nic jiného než muzika nás nikdy nezajímalo. Takže asi tak. Hráli jsme, hrajeme a vždycky budeme hrát jen protože nás to prostě baví.
7. Byli jste mladí a přesto skládali texty - kde se to ve Vás bralo?
Občas tak něco přijde a občas tak něco i odejde, ale psaní textů do muziky zatím ještě zaplať Pán Bůh neodešlo, i když i tenkrát to byl stejně bolestivý porod jako dnes.
8. Mívali jste trému, když jste šli na pódium?
Trému máme úplně před každým koncertem i dnes.
9. Na kolika akordech jsi začínal, Víťo?
Začínal jsem na všech a končím obvykle na třech :)
10. Čím byste povzbudili začínající hvězdičky naší scény?
Hrajte a hrajme… vždyť my jsme taky začínající hvězdičky… :)
11. Šli byste v rámci zviditelnění do nějaké komerční soutěže? Jak se díváte na komerci? Co česká scéna?
Komerce je hrozně hloupý slovo. Zvláště když se užívá ve spojitosti s nějakou kapelou. Spousta lidí užívá slovo "komerce" v okamžiku, kdy se kapela objeví třeba v televizi nebo v rádiu, aniž by věděli co to přesně znamená. Nevím co si mám představit pod pojmem komerční soutěž, ale pokud máš na mysli něco ve smyslu Superstar, tak, kdybychom tam chtěli jít, asi bychom už tam dávno byli a nečekali bychom na dobu, kdy to už nikoho nebude zajímat. K čemuž to pravděpodobně směřuje, protože kromě Anety, která se z označení Superstar pohotově vykroutila, neznám žádného interpreta, kterému by to přineslo nějaké dlouhodobější o­voce.
PŘIŠLI JSTE SI PRO NÁS?!
12. Přejděme k Vašemu poslednímu albu Přišli jsme si pro vaše děti… Co byste o něm řekli?
No,. . . .. . . . je to naše první deska, takže na tuhle otázku bychom rádi odpověděli třeba až po páté desce :)
13. A jak byste nalákali posluchače ke koupi?
Rozhodně kvalitním koncertním vystoupením. Jiná lákadla, jako třeba veliký barevný plakát v Popcornu, kde jsou všichni členové krásní a usměvavý, jdou tak nějak kolem a nezajímají nás. A říkat o naší muzice jak je skvělá, kupte si desku, je trochu ponižující. Umělec by se měl starat o obsah a obchodník o obchod.
14. V bookletu máte plno zdařilých fotek - bavilo vás focení?
Ne, focení nemáme rádi. Nikdy nevíme jak se při tom máme tvářit J Nejlepší jsou fotky z koncertu, jsou mnohem přirozenější a nemusíme u toho přiblble pózovat a přemýšlet jestli zrovna nevypadáme jako úplný idioti :) ha ha
15. Kde jste brali inspirace k textům? V jakých situacích je obvykle píšete?
Inspirace je všude kolem. Po jednom prožitém dni máte tolik témat. Kupříkladu já mám takový notýsek a když mě něco napadne ve frontě na rohlíky, tak si to zapíšu, abych to nezapomněl a třeba z toho něco bude. . . . . a třeba taky ne :)
16. V písni "Digitální děti" hodně narážíte na dnešní přemodernizovanou dobu("Chatovat na netu a voblizovat Bětu/ jo ta má velký kozy/největší je Ozzy") - myslíte, že je to opravdu tak špatné? Máme se jako digitální děti začít bát?
Každá doba je něčím specifická a ty starší kusy budou vždy koukat na ty mladší s určitou averzí, takže bych se zas tak nebál. I když co se týče některých dnešních dětí, kteří celý den chatujou o nesmyslech, muziku znají jen tu co mají v telefonu, Mekáč je největší bašta, protože tam dostanou ke smradlavý placce ještě plastikovou vidličku ve tvaru Superboye. Pak ty samý děti trochu povyrostou, udělají si účes z posledního hitu na Myspace a tvrdí o všech, že jsou komerční sračky ha ha. To je fakt vtipný, ale dal bych jim čas. Pouze malému procentu zůstane pubertální kreténizmus na celý život. :)
17. "Punk rock song" je úderkou, která se zřejmě dlouho neohraje - bude vás bavit "stále stejnou píseň hrát"?
Uvidíme časem, zatím to jde :)
A CO BUDE DÁL?
18. Na co se můžeme těšit? Kdy přijde další album?
Chleba bude, láska bude, album bude :) uvidíme jak se to stihne.
19. Hrajete nyní na spoustě festivalech - těšíte se? Jaké to pro vás je hrát pro tolik lidí? Dočkáme se po výdeji toliké energii i nějakého vašeho většího turné?
Na festivaly se samozřejmě těšíme moc. My jsme momentálně v situaci, kdy jsme zvyklí hrát jak pro 5-ti tisícový dav, tak pro 20 zoufalců, takže nás nemůže nic zaskočit ani v opačném smyslu. Velké turné si může dovolit velká kapela. Udělat pár koncertů po klubech a říkat tomu turné je nesmysl. Zatím budeme partyzánsky koncertovat jak jsme to vždycky dělali a po druhé desce se uvidí. Neradi se pihňáme v otázkách co bude, protože vždycky je to nakonec jinak :)
20. A co takhle nějaké překvápko pro fanynky? :)
A co takhle nějaké překvápko pro fanoušky ? :)
NA ZÁVĚR
21. Co byste vzkázali svým posluchačům a fanynkám?
Že jsme rádi, že si našli cestičky k naší muzice, ať už ty cestičky byly jakékoli.
22. A ošemetná neoblíbená otázka na úplný závěr - co byste vzkázali našim čtenářům?
Myslíš třeba nějaké moudro na závěr ? :) Tak co třeba Ahoj ! :)
Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů.

Jedu na konzert!

8. července 2008 v 11:42 | Avrill |  Zajímavosti!!
Ahoj, dnes jedu na konzert Avrlky do Prahy:-) Už se moooooooooooooooc těšim a doufam že tam někdo z vás taky bude:-D
Budu se snažit něco vyfotit ju? A pak sem na blog dám ty fotky:-) Tak se mějte a paaa